Aktuality

Z/C/H Legal firmou roku 2019 pro oblast frachisingu

I letos byla Z/C/H Legal zvolena britskou publikací Corporate INTL Magazine firmou roku pro oblast franchisingu.

Návštěva z Cathay Associates

Dne 05.02.2019 navštívil kancelář Z/C/H Legal pan Fred Hao, partner čínské advokátní kanceláře CATHAY ASSOCIATES KEJIE.

Professional and Customer Oriented Law Firm

Kancelář Z/C/H Legal má dostupné nové hodnocení od klientů na stránkách IFLR1000. Naši klienti zde chválí profesionalitu naší kanceláře a vysoký standard poskytnutých služeb.

Tříměsíční stáž čínské studentky Xiao Yao v Z/C/H/ Legal

V listopadu roku 2018 nastoupila na tříměsíční stáž do Z/C/H Legal čínská studenta Xiao Yao. Ke konci své stáže napsala dopis, ze kterého máme velkou radost, neboť je dokladem, že naše stáže mají pro stážisty velkou přidanou hodnotu a budou na ně vzpomínat celý život.

Vláda chce zpřísnit sankce za nezveřejnění účetních závěrek

Poslanecké sněmovně byla předložena novela zákona o veřejných rejstřících a účetnictví, která zpřísňuje sankce za nezaložení účetních závěrek do sbírky listin.

Vítáme nového člena Z/C/H týmu Lukáše!

Představujeme Vám novou posilu našeho týmu Mgr. Lukáše Žáčka, který k nám nastoupil na pozici advokátního koncipienta.

Z/C/H na workshopu EFEKTIVNÍ OBCHOD S HONGKONGEM A ČÍNOU

Zástupci Z/C/H Legal se dne 20.11.2018 zúčastnili workshopu EFEKTIVNÍ OBCHOD S HONGKONGEM A ČÍNOU, který byl pořádán Hongkongskou radou pro rozvoj obchodu.

Další stážistka z Číny v Z/C/H/ Legal

Těší nás, že v naší kanceláří můžeme ve spolupráci s CEE & China Chamber of Commerce přivítat další stážistku z Číny, slečnu Xiao Yao.

Workshop EFEKTIVNÍ OBCHOD S HONGKONGEM A ČÍNOU

Hongkongská rada pro rozvoj obchodu pořádá dne 20.11.2018 workshop na téma EFEKTIVNÍ OBCHOD S HONGKONGEM A ČÍNOU. Tento se bude konat od 9 hodin v prostorách hotelu ParkInn by Radisson.

Ústavní soud ČR přistoupil k elektronizaci soudních spisů

Ústavní soud České republiky spustil 1. září internetovou aplikaci NaSpis, která advokátům zpřístupní dokumenty nacházející se ve spisech Ústavního soudu.

Galavečer významných právniček

Dne 8.11.2018 proběhl v prostorách divadla Jatka78 Galavečer významných právniček. Večerem hosty provázel Jaroslav Kramer, šéfredaktor měsíčníku Právní rádce.

Advokátní úschovy v praxi

Spolek českých právníků Všehrd ve spolupráci s advokátní kanceláří Z/C/H Legal si vás dovolují pozvat na přednášku věnovanou advokátním úschovám.

Gratulujeme k otevření Chinese Visa Application Service Center

Jiří Ctibor a Michel Suchý se dne 29.10.2018 zúčastnili oficiálního otevření Chinese Visa Application Service Center v České republice, které se nachází v prostorách Business parku Futurama v Karlíně.

Královny českého práva 2018

Měsíčník Právní rádce věnuje každoročně své říjnové vydání výhradně dámám české právnické obce.

Jsem více manažerka než právnička

V aktuálním čísle časopisu Právní rádce z vydavatelství Economia najdete článek „Jsem více manažerka než právnička. A firmě to svědčí…“, jehož autorkou je partnerka naší kanceláře, Mgr. Jana Hladká Zilvarová.

Jiří Ctibor na konferenci CEIBS Insights 2018

Jiří Ctibor se dne 25. září 2018 zúčastnil česko – čínského fóra“ Perspektivy a výzvy spolupráce zemí střední a východní Evropy s Čínou” v prostorách Míčovny na Pražském hradě.