The Founder Institute

Podpora motivovaných a talentovaných lidí je jednou z našich priorit. Stejně to mají i ve The Founder Institute, proto jsme se v prosinci 2018 stali jejich exklusivním partnerem pro Českou republiku.

The Founder Institute nabízí unikátní systém podpory při zakládání, rozvoji a fungování firem. Program The Founder Institute je založený na prověřených procesech budování firem a unikátním mentoringu, který zajišťují světově uznávání  podnikatelé a investoři.

Jedinečný, tři a půl měsíce, trvající program pomáhá mladým start upistům a podnikatelům zefektivnit fungování a růst jejich firem. Kombinace Silicon Valley Best Practices a zkušenosti stovek špičkových podnikatelů z technologických společností přináší úspěch a napomáhá vzniku moderních, prosperujících společností.

Z malé učebny na Stanfordu se skromným cílem podporovat místní nadějné start-upy se The Founder Institute přerodil v celosvětovou organizaci, která pomohla k růstu již více jak 3 300 firmám z 60 zemí světa. Hodnota portfolia společností, jejichž zakladatelé prošli programem The Founder Institute, je v současné době více než 20 miliard amerických dolarů.