Mgr. Jana
Hladká
Zilvarová

V přehledu TOP 100 žen česko-slovenského právního byznysu pro rok 2021 byla Jana zařazena do kategorie „Významná vedoucí partnerka“.

Partnerka, advokátka


Specializace

Business development, management and marketing
Compliance, Risk and Corporate Governance
Právo nemovitostí 

Členství

Členka České advokátní komory od roku 1998
Členka Slovenské advokátní komory od roku 2022
Členka Female Leaders in Real Estate od roku 2024

Vzdělání

Právnická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci, 1992 - 1998 (Mgr.)

Studijní pobyty v Londýně, Osnabrücku a St. Malo

Jazyky

angličtina
němčina
francouzština
španělština


O Janě

Před založením advokátní kanceláře Z/C/H Legal v roce 2005 pracovala Jana sedm let v německé advokátní kanceláři, kde vedla tým právníků zaměřujících se na oblast práva nemovitostí. V průběhu studijního pobytu v Londýně pracovala Jana také jako právní asistent v přední britské advokátní kanceláři Herbert Smith.

Jana je odpovědná za management, business development a marketing advokátní kanceláře Z/C/H Legal. V rámci vedení managementu Jana velkou měrou podporuje digitalizaci procesů v kanceláři. Stala se Ambassadorkou společnosti PINYA HR, která vyvíjí software za účelem zefektivnění HR procesů.

Jana má rozsáhlé zkušenosti s poradenstvím zahraničním investorům v oblasti práva nemovitostí, zejména v souvislosti s výstavbou a financováním veřejné i soukromé výstavby, jako jsou např. nákupní centra, retailové parky či průmyslové areály.

Jana je opakovaně zařazována jako „Významná vedoucí partnerka“ resp. „TOP partnerka“ do přehledu TOP 100 žen česko-slovenského právního byznysu, který sestavuje Jaroslav Kramer pod záštitou Právního rádce a týdeníku EURO.


Vyjádřila se k tématu