Ocenění

Je to doma již po patnácté!

Již po patnácté nás světová ratingová agentura The Legal 500 zařadila mezi doporučované advokátní kanceláře v kategorii „Real estate and construction“.
Ocenění v této kategorii získali také partneři naší kanceláře Radek Hladký a Lukáš Žáček jako „Recommended Lawyers“ a David Pavlíček jako „Key Lawyer“.

Toto ocenění nám připomíná, že spolupráce a vzájemná podpora jsou klíčovými pilíři našeho úspěchu.
Děkujeme všem členům našeho úžasného týmu za jejich pracovní nasazení a loajalitu a našim klientům za jejich věrnost.
Každé ocenění je závazek a slibujeme, že i nadále vám budeme poskytovat služby na té nejvyšší úrovni.


Již po čtvrté jsme byli zvoleni Doporučovanou firmou roku v kategorii Developerské a nemovitostní projekty!

Dále se pyšníme i tím, že jsme obhájili titul doporučované kanceláře v další kategorii, a to Restrukturalizace a insolvence.

Děkujeme všem členům našeho úžasného týmu za jejich pracovní nasazení a loajalitu, bez které by to nešlo.

Velké poděkování samozřejmě našim klientům. Každé ocenění je závazek a slibujeme, že i nadále vám budeme poskytovat služby na té nejvyšší úrovni.


Již po čtrnácté jsme byli oceněni největší ratingovou agenturou ve světě advokátních kanceláří!

Je pro nás velkou poctou a potěšením, že nás The LEGAL 500 znovu zařadila mezi nejlepší kanceláře v oblasti „Real estate and construction“.

Takové ocenění naší práce a zkušeností je pro nás hnacím motorem a pevně věříme, že své postavení obhájíme i v následujících letech.


Se Z/C/H Legal Vás hranice omezovat nebudou!

Jsme česká kancelář. Ale pomáháme klientům i za hranicemi České republiky. Jak je to možné?
Jsme totiž součástí sítě nezávislých advokátních kanceláří TAGLaw, která působí ve více než v 90 zemích a sdružuje více než 160 předních firem poskytující právní služby.
Díky našemu členství v TAGLaw můžeme rychle a efektivně poskytovat právní poradenství všem našim klientům i ve chvíli, kdy jejich požadavky vyžadují odborné znalosti a zkušenosti s právními řády jiných zemí.

Máme tedy obrovskou radost, že TAGLaw bylo již po 10. v řadě oceněno nejprestižnějším hodnocením „Elite“ přední světovou agenturou Chambers & Partners. Víme totiž, že všechny advokátní kanceláře, se kterými v zahraničí spolupracujeme, tak splňují ta nejnáročnější kritéria.


Úspěchy Z/C/H Legal na 15. ročníku Právnické firmy roku!

Z/C/H Legal se již potřetí v řadě stala Doporučovanou firmou v kategorii Developerské a nemovitostní projekty v 15. ročníku prestižního ocenění Právnická firma roku společnosti ePravo.cz. Mimo jiné se Z/C/H Legal v témže ocenění nově stala Doporučovanou firmou i v kategorii Restrukturalizace a insolvence! Tato prestižní ocenění v konkurenci mnoha tuzemských advokátních kanceláří dodává celému týmu Z/C/H Legal silnou motivaci pokračovat v usilovné práci jak ve zmíněných, tak i v dalších oblastech.


The  LEGAL 500 naši práci takto ocenil už třináctý rok v řadě

Největší světová ratingová agentura a průvodce světem advokátních kanceláří The LEGAL 500 zařadila naši kancelář mezi nejlepší v oblasti „Real estate and construction“.  Konkrétní hodnocení „we appreciate not only their high level of expertise but also the client approach combined with great flexibility in cases where it is really needed“ a „You do not need to ask for different specialisations, as they are able to cover all of them“ mluví za vše.


ZCH je firmou roku 2022 pro franchisingové právo

Tým odborné publikace Corporate INTL Magazine opět udělil kanceláři ZCH Legal prestižní ocenění „Právnická firma roku pro franchisingové právo“. Toto ocenění dostalo ZCH již podesáté v řadě a obhájilo tím svou expertízu na poli franchisingu.


TAGLaw opět získáva prestižní ocenění "Elite"

Aliance nezávislých advokátních kanceláří TAGLaw byla již poosmé v řadě oceněna nejprestižnějším hodnocením „Elite“ přední světovou agenturou Chambers & Partners. A jelikož jsme součástí této aliance již mnoho let, jsme plně připraveni Vám celosvětově poskytovat odborný právní servis. 


TIAG je (opět) třetí největší účetní aliancí na světě za rok 2021

Již po desáté se aliance nezávislých advokátních kanceláří TAGLaw a mezinárodní účetní skupina TIAG stala třetí největší účetní aliancí na světě za rok 2021. Díky členství v této prestižní alianci je Z/C/H Legal schopna propojit své klienty nejen s kvalitními právníky z různých zemí, ale i daňovými poradci, čímž může klientům nabídnout kompletní rozsah služeb na míru.


Doporučovaná kancelář pro developerské a nemovitostní projekty

Z/C/H Legal se opětovně stala Doporučovanou firmou v kategorii Developerské a nemovitostní projekty 14. ročníku prestižního žebříčku Právnická firma roku 2021! 

V uplynulých dvanácti měsících jsme řídili nemovitostní transakce v hodnotě více než 6,5 mld. Kč a rozhodně nezastavujeme, naopak!


“Strength in the retail and leasing sector“

The Legal 500, prestižní mezinárodní ratingová agentura hodnotící advokátní kanceláře, již podvanácté zařadila naši kancelář mezi špičku na trhu v oblasti „Real estate and construction“. Jak není jednoduché se do tohoto žebříčku probojovat, tak stejně tak je těžké se v něm udržet, což se nám podařilo již podvanácté.


TAGLaw se stává opět elitní právní aliancí!

Aliance nezávislých advokátních kanceláří TAGLaw byla již posedmé v řadě oceněna nejprestižnějším hodnocením „Elite“ přední světovou agenturou Chambers & Partners. Díky členství v alianci můžeme našim klientům nabídnout odborný servis napříč státy i kontinenty.


Podeváté v řadě právní firmou v oblasti franchisingu

I letošní rok byla naše advokátní kancelář zvolena nejlepší kanceláři roku 2021 v oblasti franchisingu. Prestižní ocenění udělované renomovanou publikací Corporate INTL Magazine jsme získali již podeváté v řadě.


Doporučovaná právnická firma pro developerské a nemovitostní projekty

Z/C/H Legal si může připsat další z řady mimořádných úspěchů. Stali jsme se Doporučovanou firmou roku 2020 v kategorii Developerské a nemovitostní projekty v 13. ročníku firemního žebříčku Právnická firma roku společnosti EPRAVO.CZ. Toto prestižní ocenění v konkurenci mnoha českých advokátních kanceláří nám bezesporu dodává silnou motivaci do další usilovné práce (nejen) na developerských a nemovitostních projektech.


IFLR1000 ocenila práci našich kolegů

Prestižní mezinárodní ratingová agentura IFLR1000 ocenila práci našich kolegů v oblasti finančního a korporátního práva, když jsme byli již po několikáté uvedeni mezi nejlepšími advokátními kancelářemi poskytujících právní poradenství v této oblasti. „Pečliví, precizní, efektivní,“ zhodnotil naši práci klient z oblasti finančnictví. „Velmi profesionální organizace s perfektní znalostí nejen českého trhu. Díky této advokátní kanceláři jsme byli schopni zvládnout insolvenční řízení naší mateřské společnosti,“ zněla slova jiného z našich klientů. Těchto slov si nesmírně vážíme a uděláme vše v našich silách, aby stejné pocity sdíleli všichni naši klienti.


Opakované ocenění od The Legal 500

V naší kanceláří se držíme motta „Flawless work and first-class service“. A že toto není jen planým prohlášením dokazuje již několikáté skvělé hodnocení od prestižní mezinárodní ratingové společnosti The Legal 500 (www.legal500.com) v sekci: „Real estate and construction“, kde jsme opět potvrdili naše umístění mezi nejlepšími advokátními kancelářemi na českém trhu.


TAGLaw opět elitní právní aliancí!

Aliance nezávislých advokátních kanceláří TAGLaw opět získala za rok 2020 hodnocení „The Elite“ od ratingové agentury Chamber & Partners. Jedná se o nejvyšší ohodnocení, které může právní síť či aliance získat. Advokátní kancelář Z/C/H Legal je členem aliance TAGLaw již od roku 2014 a jelikož TAGLaw sdružuje na 10.000 právníků z celého světa, je Z/C/H Legal schopná spojit své klienty s kvalitními právními či ekonomickými poradci z celého světa.


Z/C/H Legal opět firmou roku 2020 pro oblast franchisingu

Letos byla Z/C/H Legal opět zvolena nejlepší právní firmou roku pro oblast franchisingu v České republice. Toto ocenění je uděleno na základě kvalifikovaného výběru z řad odborníků publikace Corporate INTL Magazine. Z/C/H Legal toto ocenění získala již po osmé v řadě.


The Legal 500 potvrzuje vysoký rating Z/C/H Legal

Mezinárodní ratingová společnost The Legal 500 ve svém novém prestižním světovém žebříčku opět potvrdila stávající rating naší advokátní kanceláře a potvrdila tak úspěchy celého týmu i naší pozici mezi nejlepšími advokátními kancelářemi.


TAGLaw již pošesté v řadě oceněna agenturou Chambers&Partners

Aliance advokátních kanceláří TAGLaw, jejíž členem je advokátní kancelář Z/C/H Legal  již od roku 2014, byla pro rok 2019 oceněna již po šesté mezinárodní ratingovou agenturou Chambers&Partners jako elitní globální síť. Od svého vzniku v roce 1998 se TAGLaw, která v dnešní době sdružuje přibližně 160 advokátních kanceláři ve více než 90 krajinách, řadí mezi největší právní aliance světa. Expertní tým ratingové agentury Chambers&Partners udělil v roce 2019 ocenění „elitní globální síť“ pouze devíti z celkově více než 170 právních aliancí světa.


Z/C/H Legal firmou roku 2019 pro oblast frachisingu

I letos byla Z/C/H Legal zvolena britskou publikací Corporate INTL Magazine firmou roku pro oblast franchisingu. Titul nejlepší právní firmy roku pro oblast franchisingu v České republice jsme obhájili již posedmé v řadě. Ocenění je udělováno na základě kvalifikovaného hodnocení expertního týmu Corporate INTL.


Nové hodnocení od klientů na stránkách IFLR1000.

Kancelář Z/C/H Legal má dostupné nové hodnocení od klientů na stránkách IFLR1000. Naši klienti zde chválí profesionalitu naší kanceláře a vysoký standard poskytnutých služeb. Za toto hodnocení jim velice děkujeme.

IFLR1000 je ratingová agentura zaměřující se na přední světové finanční a korporátní advokátní kanceláře a právníky. Funguje již od roku 1990 a v současnosti hodnotí kanceláře ve  více než 120 jurisdikcích po celém světě.


The Legal 500 zvyšuje rating Z/C/H Legal

Prestižní mezinárodní ratingová společnost The Legal 500 i nadále zaznamenává úspěchy našeho týmu. V letošním roce dokonce zvýšila náš rating a my jsme se tak zase posunuli o příčku výše.

The Legal 500 ocenila zejména naše úspěchy v oblasti „Real estate and construction“, kde jsme se posunuli do skupiny s ratingem 3 a stali jsme se tak v této oblasti jednou z vedoucích advokátních kanceláří na českém právním trhu.


TAGLaw – elitní aliance pro rok 2018

Aliance advokátních kanceláří TAGLaw byla v roce 2018 opětovně oceněna mezinárodní ratingovou agenturou Chambers&Partners jako elitní globální síť. TAGLaw, sdružení přibližně 160 nezávislých advokátních kanceláři, získalo toto ocenění již popáté v řadě. Označení „Elite“, které Chambers&Partners uděluje od roku 2013, získává mezinárodní síť zejména na základě kvality služeb partnerských advokátních kanceláří a mezinárodního dosahu členů aliance. Ocenění „Elite“ bylo v roce 2018 uděleno pouze 10 z celkově více než 170 mezinárodních aliancí, které v současné době v mezinárodní měřítku působí.


Z/C/H Legal v roku 2018 opět firmou roku pro oblast franchisingu

Z/C/H Legal byla pro rok 2018 oceněna britskou publikací Corporate INTL Magazine, která se zabývá zejména poradenskými službami v mezinárodním byznysu a financích, jako nejlepší právní firma roku v oblasti franchisingu v České republice. Z/C/H Legal získala toto ocenění pro oblast franchisingu již pošesté v řadě. Ocenění je udělováno na základě kvalifikovaného hodnocení expertního týmu Corporate INTL. 


Z/C/H Legal opětovně uspěla u The Legal 500

Tento rok Z/C/H Legal již po osmé uspěla v hodnocení prestižní mezinárodní ratingové společnosti The Legal 500.

I letos jsme tak byli v kategorii „Real estate and construction“ vyhodnoceni jako jedna z nejlepších advokátních kanceláří na českém trhu. Obzvláště byla oceněny naše zkušenosti v oblasti leasingu pro retail.


Chambers&Partners vyhodnotila Z/C/H Legal mezi nejúspěšnějšími

Mezinárodní ratingová agentura Chambers&Partners, která každoročně sestavuje žebříčky nejúspěšnějších poskytovatelů právních služeb na trhu, představila své hodnocení za rok 2017. Hodnocení provádí rozsáhlý tým expertů, který oceňuje především profesionalitu, kvalitu a celkovou úroveň poskytovaných služeb.

Z/C/H Legal byla oceněna jako „Recognised Practioner“ v oblasti práva nemovitostí.Hodnocení nás tak zařadilo mezi 16 nejlepších advokátních kanceláří v České republice, které se právem nemovitostí zabývají.


ZCH firmou roku 2017 pro oblast franchisingu

Vydavatel oblíbené publikace Corporate Intl. Magazine spojující významné podnikatele, finanční poradce a advokáty z celého světa, ocenil práci ZCH na poli franchisingu jako nejlepší v České republice. Ocenění je udíleno na základě tajného hlasování kvalifikovaných osob z oboru. ZCH obhajuje pozici vítěze úspěšně již od roku 2010.


IFLR1000 opětovně ocenila Z/C/H Legal

Významná ratingová agentura IFLR1000 opětovně ocenila firmu Z/C/H Legal v oblastech restrukturalizace a insolvence, bankovnictví a financí a korporátního práva včetně fúzí a akvizic pro rok 2017.

IFLR1000 uvedla ve svém žebříčku Financial and Corporate pro rok 2017: „Z/C/H Legal obdrželo pozitivní zpětnou vazbu od klientů spolupracujících s jejich týmem, když tito mj. uvedli „Z/C/H Legal poskytlo velice kvalitní a profesionální služby.“


TagLaw patří mezi elitní právní aliance

Významná ratingová agentura Chambers & Partners opětovně zařadila alianci TAGLaw, jejíž členem je Z/C/H Legal již druhým rokem, mezi elitní právní aliance a udělila jí právo užívat označení „Elite Law Firm Network“. Ocenění vychází z hodnocení práce jednotlivých členů aliance a kvality jejich služeb, jakož i celkového světového dosahu aliance.

Z/C/H Legal je jedinou kanceláří v České republice, která je členem aliance TAGLaw. Díky tomuto členství  můžeme našim klientům doporučit právní i ekonomické poradce téměř kdekoliv na světě. Chcete si založit firmu v Singapuru? Žaluje Vás odběratel z USA? Rádi Vám doporučíme firmu, která Vám poskytne právní poradenství ve stejné kvalitě, na jakou jste zvyklí od nás. 

TAGLaw je jedna z největších sítí poskytovatelů právních služeb na světě působící v 90 zemích prostřednictvím 389 advokátních kanceláří, se kterými spolupracuje přes 10.000 advokátů. V současné době je považována za čtvrtou největší alianci na světě.


Z/C/H Legal opět mezi elitou v hodnocení The Legal 500

The Legal 500 pro rok 2016 opětovně vyzdvihlo kvalitu právních služeb poskytovaných advokátní kanceláří Z/C/H Legal. Společnost obhájila již po sedmé v řadě doporučení v oblasti „Real estate and construction“, resp. po páté v oblasti „Commercial, Corporate and M&A“.

V hodnocení práce naší kanceláře zazněla následující slova „Excellent service, quick answer times and knowledge of both the commercial and legal needs of its clients“, „The team is very dynamic, professional and gives its clients great legal support“.

The Legal 500 rovněž vyzdvihuje práci partnerů advokátní kanceláře Z/C/H Legal, Jiřího Ctibora a Radka Hladkého „The firm is headed by the ‘excellent, pragmatic and experienced’ Radek Hladky and Jiri Ctibor, who has ‘an impressive knowledge of all aspects of the Czech legal market“.

The Legal 500 je považován za nejrozšířenější a nejuznávanější agenturu hodnotící poskytovatele právních služeb na světě.


Z/C/H obhajuje soustavně pozici vítěze od roku 2012

Renomovaný britský magazín Corporate INTL opětovně ocenil advokátní kancelář Z/C/H Legal v.o.s. titulem právnická firma roku v České republice pro rok 2016, a to v kategorii Franchise Law. Z/C/H obhajuje soustavně pozici vítěze od roku 2012. Corporate INTL Legal Award je udělována advokátním kancelářím poskytujícím poradenství na nejvyšší možné úrovni. Při hodnocení advokátních kanceláří se přitom klade důraz nejen na odborné znalosti, ale i úroveň servisu poskytovaného klientům.


IFLR1000 doporučuje Z/C/H Legal pro oblast „Financial and Corporate“ pro rok 2016

Ratingová agentura IFLR1000, poskytující nezávislé hodnocení společností pohybujících se v oblasti finančnictví, letos opět zařadila advokátní kancelář Z/C/H Legal do svého 26. vydání magazínu IFLR1000 jako doporučenou advokátní kancelář v kategoriích „Financial and Corporate“ pro rok 2016. Agentura IFLR1000 je považována za jednu z nejvýznamnějších ratingových agentur na světě.


ZILVAROVÁ CTIBOR HLADKÝ opět uspěla v ratingovém hodnocení The Legal 500

Hodnocení ratingové agentury The Legal 500 pro rok 2015 opět vyzdvihlo kvalitu právních služeb poskytovaných advokátní kanceláří ZCH, a to v oblastech práva nemovitostí a výstavby, jakož i Corporate and M&A. Jsme pyšni na to, že v letošním roce byla advokátní kancelář ZILVAROVÁ CTIBOR HLADKÝ v oblasti práva nemovitostí a výstavby hodnocena ještě lépe než v loňském roce. V hodnocení The Legal 500 mimo jiné zaznělo: „Zilvarová Ctibor Hladký has a „dynamic, professional“ and „flexible“ team. Jiri Ctibor jointly leads the practice with Radek Hladky, who is „knowledgeable, competent and very proactive“.“


Chambers & Partners zařadilo TAGlaw mezi nejlepší právní aliance na světě

Mezinárodní aliance TAGLaw, jejímž členem je rovněž advokátní kancelář ZILVAROVÁ CTIBOR HLADKÝ, byla v publikaci Global rankings guide pro rok 2015, sestavené Chambers & Partners, vyhodnocena jako elitní právní aliance.


ZILVAROVÁ CTIBOR HLADKÝ opětovně právnickou firmou roku 2015 pro oblast “Franchise Law” a “Leasing Law”

Renomovaný britský magazín Corporate INTL opětovně ocenil advokátní kancelář ZILVAROVÁ CTIBOR HLADKÝ titulem právnická firma roku v České republice pro rok 2015, a to v kategorii Franchise Law a Leasing Law. Corporate INTL Legal Award je udělována advokátním kancelářím poskytujícím poradenství na nejvyšší možné úrovni. Při hodnocení advokátních kanceláří se přitom klade důraz nejen na odborné znalosti, ale i úroveň servisu poskytovaného klientům.

Chcete být vždy v obraze a o krok napřed před konkurencí? Odebírejte náš newsletter!