Kariéra

Buďte součástí našeho týmu!

Naše nové kolegy si pečlivě vybíráme. Víme, že jsou pro nás to nejdůležitější. Jsme tým, a proto hledáme týmové hráče. Silné osobnosti s širokými odbornými znalostmi i inovátory, kteří se umí na věci dívat jinak než všichni ostatní.

Stabilita našeho týmu je pro nás prvořadá. Téměř polovina našich právníků začínala v Z/C/H Legal již v době svých studií na právnické fakultě.


Aktuálně nabízené pozice: 


Záleží nám na budoucí generaci právníků

Chceme se podílet na růstu mladých lidí, kteří dělají něco navíc. Abychom jim nástup do světa advokacie co nejvíce usnadnili a zároveň přiblížili, jak advokátní praxe funguje, pořádáme pravidelně Dny otevřených dveří. Potkat se s námi můžete i na ELSA Job Fair, kde jsme mimo jiné pravidelnými hosty v rámci diskuzí TALKS. 


Jsme na Atmoskopu

Prohlédněte si, jak milují svoji práci u Z/C/H Legal Vaši budoucí kolegové a jak na ni vzpomínají bývalí zaměstnanci! 

Co si zaměstnanci nejvíce pochvalují?

  • Rozmanitou práci
  • Možnost učit se novým věcem
  • Příjemné pracovní prostředí

"Velice mi vyhovoval efektivní přístup k organizaci práce. Oceňoval jsem rozsáhlé firemní know how a skvělou spolupráci se zkušenějšími kolegy. Výsledkem byl vysoký standard odváděné práce, která zároveň byla velmi pestrá, což umožňovalo rychlý odborný rozvoj. Spoustu jsem se toho naučil jak v oboru, tak i z hlediska přístupu ke klientům. Těžím z toho dodnes, a to i na vedoucí pozici."


"Vážím si profesionálního a zároveň lidského přístupu společníků a seniorních kolegů. Jejich častá a upřímná zpětná vazba je pro mě, jako pro mladého člověka, k nezaplacení."


"Sdílení know-how a pozitivní nálada kolegů i vedení. Slušný a otevřený přístup."

Data vychází z hodnocení portálu Atmoskop.cz

Chcete být vždy v obraze a o krok napřed před konkurencí? Odebírejte náš newsletter!