Kariéra

Buďte součástí našeho týmu!

Naše nové kolegy si pečlivě vybíráme. Víme, že jsou pro nás to nejdůležitější. Jsme tým, a proto hledáme týmové hráče. Silné osobnosti s širokými odbornými znalostmi i inovátory, kteří se umí na věci dívat jinak než všichni ostatní.

Stabilita našeho týmu je pro nás prvořadá. Téměř polovina našich právníků začínala v Z/C/H Legal již v době svých studií na právnické fakultě.


Aktuálně nabízené pozice: 


Jsme na Atmoskopu

Prohlédněte si, jak milují svoji práci u Z/C/H Legal Vaši budoucí kolegové a jak na ni vzpomínají bývalí zaměstnanci! 

Co si zaměstnanci nejvíce pochvalují?

  • Rozmanitou práci
  • Možnost učit se novým věcem
  • Příjemné pracovní prostředí

"Velice mi vyhovoval efektivní přístup k organizaci práce. Oceňoval jsem rozsáhlé firemní know how a skvělou spolupráci se zkušenějšími kolegy. Výsledkem byl vysoký standard odváděné práce, která zároveň byla velmi pestrá, což umožňovalo rychlý odborný rozvoj. Spoustu jsem se toho naučil jak v oboru, tak i z hlediska přístupu ke klientům. Těžím z toho dodnes, a to i na vedoucí pozici."

"Vážím si profesionálního a zároveň lidského přístupu společníků a seniorních kolegů. Jejich častá a upřímná zpětná vazba je pro mě, jako pro mladého člověka, k nezaplacení."

"Sdílení know-how a pozitivní nálada kolegů i vedení. Slušný a otevřený přístup."

Data vychází z hodnocení portálu Atmoskop.cz


Stipendijní program pro studenty

Chceme se podílet na růstu mladých lidí, kteří dělají něco navíc. Na jaře 2020 jsme vypsali stipendium pro studenty právnických fakult. Stipendista získal finanční příspěvek ve výši 25.000 CZK. 

Chcete být vždy v obraze a o krok napřed před konkurencí? Odebírejte náš newsletter!