Osobní reference

Když se mě někdo zeptá, proč spolupracujeme se Z/C/H Legal, tak už léta odpovídám ve smyslu: „V právním prostředí v podstatě neexistuje jednoznačná odpověď na jakoukoliv otázku. Z/C/H Legal nám imponuje tím, že dává jednoznačné odpovědi založené na nejpravděpodobnějším vývoji situace. Naše rozhodování je pak podstatně snazší.“
Ing. Tomáš Hanzel jednatel společnosti Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o.
Advokátní kancelář Z/C/H Legal již několikrát pomohla naší společnosti při řešení obchodních záležitostí, často s mezinárodním přesahem a vlivem na další směřování firmy. V období celosvětové hospodářské nestability způsobené onemocněním COVID-19 nám též byla užitečným partnerem při jednáních s financujícími bankami. Oceňuji především věcnost, rychlost a oborový přesah právníků Z/C/H Legal, jejichž doporučení poskytují cenné podklady pro rozhodování managementu firmy. Nejen z těchto důvodů doporučuji služby advokátní kanceláře Z/C/H Legal i našim obchodním partnerům.
Ing. Otakar Petráček předseda představenstva společnosti MILETA a.s.
Advokátní kancelář Z/C/H Legal nás několik let obhajovala ve vykonstruovaném obvinění ze škody, způsobené vadami projektu. Kromě velmi profesionálního zvládnutí „právní“ stránky sporu, jsme byli opakovaně překvapeni jejich schopností pochopit chemicko – inženýrský základ sporu, rozlišit odborně doložená fakta a důkazy od podvržených či účelově vykládaných a efektivně s nimi pracovat. Díky právníkům z kanceláře Z/C/H Legal jsme soudní spor vyhráli, nemuseli platit požadovanou náhradu škody a ochránili dobré jméno společnosti i profesní čest našich inženýrů.
Ing. Pavel Urbánek generální ředitel společnosti Tractebel Engineering a.s.
Na advokátní kancelář Z/C/H Legal v.o.s. jsme dostali před několika lety doporučení od našich partnerů – velké mezinárodní společnosti – a to v době, kdy jsme řešili jeden palčivý problém v oblasti mezinárodního pracovního práva a komplexních relokací.  Advokátní kancelář Z/C/H Legal se problému zhostila naprosto výtečně! Náš tým je vděčný, že se mu podařilo najít tak skvělého a spolehlivého partnera v široké oblasti právních služeb, jakým je právě advokátní kancelář Z/C/H Legal v.o.s., neboť dle našich předchozích zkušeností víme, že takový partner se hledá velmi těžko ;) Právníci Z/C/H Legal se vyjímají proaktivním a proklientským přístup ale i skvělými soft skills, které často velkou dávkou přispívají k úspěšnému uzavření transakce s našimi obchodními partnery.
Ing. Veronika Cyrani jednatelka společnosti Talentinno s.r.o. a Expat Support s.r.o.
Advokátní kancelář Z/C/H Legal naplňuje moji představu o profesionální poradenské právní firmě. JUDr. Ctibor je dle mého názoru špičkový český specialista pro tak syntetický a dynamický obor, jakým je franchising. Rozumí nejen právním specifikům tohoto odvětví, ale také ekonomickým souvislostem, což je zcela důležité.  A navíc ještě, je pro své klienty ve svých doporučeních zcela srozumitelný.
RNDr. Jaroslav Tamchyna ředitel ČIFRA, prezident Franchise Clubu
Silou Z/C/H Legal je důvěrná znalost ekonomických souvislostí případů, které řeší. Bez ekonomické erudice se obchodní právo ani dělat nedá. Z/C/H Legal je v tomto smyslu výjimečně zdatný partner. Advokáti Z/C/H Legal jsou rovněž nejen skvělí odborníci, ale i milí a vstřícní lidé. O to více mě spolupráce s nimi těší.
Ing. Monika Nebeská ředitelka Zemědělské družstvo Všestary