Osobní reference

S advokátní kanceláří Z/C/H Legal spolupracujeme dlouhodobě a rádi. U této advokátní kanceláře oceňujeme zejména širokou škálu znalostí a zkušeností doprovázenou profesionálním přístupem. Námi požadované úkoly zpracují vždy rychle a kvalitně a výsledek nám předloží ve srozumitelné formě. Z/C/H Legal považujeme za skvělého a spolehlivého partnera v rozsáhlé oblasti právních služeb, které naše společnost jako autorizovaný dealer a prodejce vozidel využívá v oblasti přípravy a revize smluvní dokumentace včetně tvorby obchodních podmínek, jakož i nemovitostního a stavebního práva.
Ing. Michal Žižák jednatel společností Hoffmann a Žižák spol. s r.o. a EWT spol. s r.o.
Z/C/H Legal pro nás znamená jistotu srozumitelného právního poradenství ohledně veškerých aspektů naší developerské činnosti. Ať řešíme získání stavebních povolení pro naše projekty, nastavení komplexního právního mechanismu k jednotlivým transakcím, nebo finální kolaudaci stavby, vždy se můžeme spolehnout na včasné a srozumitelné poradenství ohledně našich možností. Nejvíce si však ceníme přátelského a lidského přístupu celého týmu Z/C/H Legal.
JUDr. Zdeněk Prázdný předseda správní rady společnosti Traxial a.s.
Spolupráce se Z/C/H Legal se stala neodmyslitelnou součástí akvizic a správy nemovitostí v rámci našich investičních fondů. Tato advokátní kancelář nám aktivně pomáhá po právní stránce řídit nejen naše aktivity v České republice, ale též v zahraničí (Rakousko, Německo, Slovensko a Chorvatsko). Zodpovědný a proklientský přístup právníků Z/C/H Legal dlouhodobě a pravidelně zjednodušuje mnohá naše rozhodnutí. Detailní charakter jejich rad nás vždy připraví na všechny situace, které v našem podnikání mohou nastat. Zkrátka v Z/C/H Legal přesně ví, co potřebujeme, abychom uspěli ve vysoké konkurenci, která dnes na trhu panuje.
Roman Latuske partner ve společnosti ZDR Investments SICAV a.s.
Když se mě někdo zeptá, proč spolupracujeme se Z/C/H Legal, tak už léta odpovídám ve smyslu: „V právním prostředí v podstatě neexistuje jednoznačná odpověď na jakoukoliv otázku. Z/C/H Legal nám imponuje tím, že dává jednoznačné odpovědi založené na nejpravděpodobnějším vývoji situace. Naše rozhodování je pak podstatně snazší.“
Ing. Tomáš Hanzel jednatel společnosti Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o.
Advokátní kancelář Z/C/H Legal již několikrát pomohla naší společnosti při řešení obchodních záležitostí, často s mezinárodním přesahem a vlivem na další směřování firmy. V období celosvětové hospodářské nestability způsobené onemocněním COVID-19 nám též byla užitečným partnerem při jednáních s financujícími bankami. Oceňuji především věcnost, rychlost a oborový přesah právníků Z/C/H Legal, jejichž doporučení poskytují cenné podklady pro rozhodování managementu firmy. Nejen z těchto důvodů doporučuji služby advokátní kanceláře Z/C/H Legal i našim obchodním partnerům.
Ing. Otakar Petráček předseda představenstva společnosti MILETA a.s.
Advokátní kancelář Z/C/H Legal nás několik let obhajovala ve vykonstruovaném obvinění ze škody, způsobené vadami projektu. Kromě velmi profesionálního zvládnutí „právní“ stránky sporu, jsme byli opakovaně překvapeni jejich schopností pochopit chemicko – inženýrský základ sporu, rozlišit odborně doložená fakta a důkazy od podvržených či účelově vykládaných a efektivně s nimi pracovat. Díky právníkům z kanceláře Z/C/H Legal jsme soudní spor vyhráli, nemuseli platit požadovanou náhradu škody a ochránili dobré jméno společnosti i profesní čest našich inženýrů.
Ing. Pavel Urbánek generální ředitel společnosti Tractebel Engineering a.s.
Na advokátní kancelář Z/C/H Legal v.o.s. jsme dostali před několika lety doporučení od našich partnerů – velké mezinárodní společnosti – a to v době, kdy jsme řešili jeden palčivý problém v oblasti mezinárodního pracovního práva a komplexních relokací.  Advokátní kancelář Z/C/H Legal se problému zhostila naprosto výtečně! Náš tým je vděčný, že se mu podařilo najít tak skvělého a spolehlivého partnera v široké oblasti právních služeb, jakým je právě advokátní kancelář Z/C/H Legal v.o.s., neboť dle našich předchozích zkušeností víme, že takový partner se hledá velmi těžko ;) Právníci Z/C/H Legal se vyjímají proaktivním a proklientským přístup ale i skvělými soft skills, které často velkou dávkou přispívají k úspěšnému uzavření transakce s našimi obchodními partnery.
Ing. Veronika Cyrani jednatelka společnosti Talentinno s.r.o. a Expat Support s.r.o.
Silou Z/C/H Legal je důvěrná znalost ekonomických souvislostí případů, které řeší. Bez ekonomické erudice se obchodní právo ani dělat nedá. Z/C/H Legal je v tomto smyslu výjimečně zdatný partner. Advokáti Z/C/H Legal jsou rovněž nejen skvělí odborníci, ale i milí a vstřícní lidé. O to více mě spolupráce s nimi těší.
Ing. Monika Nebeská ředitelka Zemědělské družstvo Všestary
Advokátní kancelář Z/C/H Legal je nejen naším zákazníkem, ale i důležitým partnerem a rádcem na poli pracovního práva při vývoji naší HR aplikace Pinya HR. Pomáhá nám s orientací ve složitostech pracovního práva a je konzultantem některých našich nových modulů. Spolupráce i komunikace je na vysoké úrovni, proto jsme neváhali využít jejích služeb i pro naše zákazníky, kteří se na jejich kancelář mohou vždy obrátit.
Ondřej Gryc Obchodní ředitel Pinya s.r.o.

Chcete být vždy v obraze a o krok napřed před konkurencí? Odebírejte náš newsletter!