Podporujeme

PINYA HR

Rádi zvyšujeme efektivitu práce a proto jsme se rozhodli nejen využívat software PINYA HR, ale stát se i členem PINYA Ambassador Clubu. PINYA HR nám pomáhá zautomatizovat mnoho HR procesů a evidovat informace o všech zaměstnancích na jednom místě. Díky naší spolupráci se i my podílíme na vývoji funkcí, které pomáhají dalším firmám zefektivnit práci a ušetřit čas.


 #PRVNÍCH100LET 

Podporujeme projekt #PRVNÍCH100LET společnosti CoverStory. Tento projekt se zasazuje o podporu žen v oblasti práva a boj proti zakořeněným předsudkům. Jana Hladká Zilvarová, vedoucí partnerka naší kanceláře, je jednou z hrdých podporovatelek tohoto projektu. I v dvacátém století bohužel stále čelíme stereotypům týkajícím se role žen ve společnosti, a proto je tento projekt tak důležitý – připomíná nám, jak klíčové je zůstat věrný sám sobě a nevzdávat se svých snů, ať už v profesním životě nebo osobním rozvoji.


InQbay

Fandíme novým nápadům. Proto podporujeme start-upy i spin-off společnosti. Jsme mj. doporučovaným poskytovatelem právních služeb hubu InQbay fungujícím při ČVUT. Tento hub podporuje start-upy a spin-offy studentů, doktorandů a zaměstnanců ČVUT.